Co zrobić, kiedy luteina nie wywołuje okresu?

Witam za każdym razem jak prxylatuje do Ameryki to zatrzymuje mi się okres. Tym razem przed wylotem poszłam do swojego ginekologa aby przepisał mi luteinę, powiedział mi ze mam Zacząć brac w 14 dniu od nie wystąpienia okresu przez 12 dni , tak zrobiłam , dzisiaj jedt już 9 dzien od odstawienia luteiny i okresu dalej nie mam. Co mam robić skoro luteina nie wywołała okresu? Czy są inne sposoby?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie mozna coś wiecej powiedziec.