Co zrobić z siniakiem po uderzeniu?

Witam mam 20 lat i jestem 6 miesięcy po cięciu cesarskim parę dni temu udezylam się wózkiem w zgiete kolano i od wczoraj pojawił mi się na nim mały siniak cały czas boli przy zginaniu i prostowaniu kolana ledwo chodzę i nie wiem czy wgl powinnam iść z tym do poradni rodzinnej czy samo przejdzie . Z góry dziękuję za pomoc

Jeżeli uraz był niewielki, ból powinien ustąpić w ciągu kilku dni. Miejsce urazu można schłodzić (lodem) a ustępowania siniaka wspomagać ogólnodostępnymi preparatami z wyciągiem z kasztanowca, z heparyną lub z arniką. Z fizjoterapii: kinesiotaping, laseroterapia, mobilizacja tkanek miękkich. Pozdrawiam.