Co zrobić z tymi krostkami na twarzy?

Dzieńdobry mam pytanie od 1.5 msc ,miesiac zmagam sie z krostami na twarzy w tej chwili non stop ich przybywa teraz na szyi czole sa zaognione jak zjem cos potrafi mnie to swedziec i piec ,szczypac bylam u dermatologa dostalam uczulenia na masci wyladowalam na zastrzykach odstawilam je ,rodzinna pobrala mi wymaz z tych krost na posiew czekam na wynik,sama jestem ciekawa,bylam rowniez u lekarza ktory zajmuje sie mikrobiologia zrobila mi badania vit d i b 12 oraz pobrala krew w kierunku candydozy przepisala suplementy i vitaminy i rowniez czekam na wynik ,powiedziala ze napewno mam kandydoze tylko wynik pokaze w jakim stopniu i czy trzeba bd antybiotyk moja twarz jest okropna w tej chwili swedzi piecze jakbym miala cos pod nia,narazue nie wykupywalam lekarstw bo czekam na ten wymaz .Czy ten wymaz na posiew wykaze co mi jest ?jestem bezradna nie wiem co robic

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl