Co zrobić ze słabo rosnącym paznokciem?

Witam Uszkodziłam paznokieć kilka lat temu (kciuk) do tej pory paznokieć nie rośnie w całości. Na samym środku nie jest przytwierdzony do ciała oraz rozdwaja się. Byłam u dermatologa, który wyleczył grzybicę oraz u chirurga plastycznego, który powiedział żebym sobie hybrydy zrobiła. Oczywiście da się zrobić jednak cały czas pozostaję dziura między rozdwojonym paznokciem, a ciałem. Jaki lekarz mógłby mi pomóc i czy da się odbudować macierz.

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Dzień dobry, w tym przypadku może pomóc podolog, który opracuje paznokieć tak, by preparaty, które zaleci, dobrze odżywiły łożysko i pomogły paznokciowi się do niego przytwierdzić. Oczywiście warunkiem jest uszkodzenie paznokcia poza macierzą. Pozdrawiam