Cykl bezowulacyjny a stosowanie luteiny

Witam. Z uwagi na cykl bezowulacyjny zaczelam przyjmowac luteine. po 7 dniach stosowania podczas usg okazalo sie ze mam pecherzyk 13mm. Czy w takim razie mam przestac brac luteine?Czy mozliwe ze pecherzyk zwiastuje owulacje?

Pęcherzyk może zwiastować owulację, a co do dalszego stosowania luteiny powinien wypowiedzieć się bezpośrednio ginekolog prowadzący, który zalecił taką terapię.