Czerwone plamki z ropą na skórze po kąpieli w morzu

witam wczoraj bylem nad morzem po kampieli w wodzie i spedzeniu paru godzin na sloncu pojawily sie na moim ciele czerwone plamki z ropa tak jak po oparzeniu sie kropla goracego oleju czasem te plamki swędzą mam je doslownie wszedzie co to jest i jak sobie z tym poradzic ? mam 23 lata , pozdrwiam i prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza dermatologa. Prawdopodobnie są to objawy poparzenia słonecznego.