Częściowe naderwanie ścięgna mięśnia obłego

Witam z badania mr mam diagnoze zerwanie lub częściowe naderwanie ścięgna m.obłego mniejszego z jego przemieszczeniem do światła dolnej szpary stawowej z zatarciem dolnego obrąbka stawowego .zostałem skierowany na rehabilitację .w internecie na stronach różnych lekarzy ortopedów zalecany jest zabieg chirurgiczny kotwiczenia ścięgien a rehabilitacja jest bezowocna czy to prawda?co powinienem teraz zrobić ? udac sie po porade prywatnie do innego lekarza?z góry dziękuję za podpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego i łacznej oceny wykonanego badania cieżko jest coś więcej powiedzieć. Sugeruje konsultacje lekarza ortopedy.