Częste bóle skroni i kości jarzmowej a ekstrakcja zęba

witam mam częste bóle skroni i kości jarzmowej czy to może być przez brak dolnej 7ki, mam tylko górna 7kę a ona ni ma podparcia z dołu.kiedyś miałam podobny ból przy 8kach ale zostały usunięte u góry 8mka miażdzyła 7mkę i był ból a na dole trzeba było usunąć 8kę i 7kę bo rosły na ukos po tym usunięciu dolnej 7ki i 8ki pojawiła się torbiel a została usunięta 1,5roku temu.proszę o poradę czy bóle ustąpią z wyrwaniem gornej 7mki która nie ma podparcia z dołu? pozdrawiam dziekuję za pomoc

Żeby ocenić co jest przyczyną podanych dolegliwości trzeba ocenić prócz ilości zębów, ich stan,ocenić stawy, zebrać informacje dotyczące poziomu stresu itp. Słowem nie da się tego zdiagnozować korespondencyjnie. Proponuję wizytę w gabinecie. Pozdrawiam