Częste infekcje intymne i brązowe upławy

Od maja bardzo często mam infekcje intymne. Lekarze na podstawie wywiadu ze mną dawali mi antybiotyki. Fakt, działały bo infekcje przechodziły ale wydaje mi się że po stosunku ponownie wracały. Boje się, że to rak szyjki macicy. Moja przed ostatnia infekcja skończyła się białymi upływami, dość obfitymi. Teraz mam kolejną tylko że tym razem upławy są brązowe. Z badań moczu wyszło, że jest w nim krew ale infekcji brak. Czy po zrobieniu wymazu wyjdzie co mi jest?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym wyjkonać wymaz oraz wykluczyć cukrzycę, która może się przyczyniac do częstych infekcji intymnych.
Pozdrawiam