Częstoskurcze po zabiegu ablacji serca

Jestem równo 3 tygodnie po zabiegu ablacji serca. Miałam częstoskurcz AVNRT. Po zabiegu najpierw było okey, a potem tętno nie spadło poniżej 150. Pielęgniarki podały jakiś lek i już wszystko było w porządku. Jednak coraz częściej odczuwam bóle serca, duszności i problemy z oddychaniem, ale najgorsze jest to, że w pewnych momentach serce zatrzymuje się na chwilę i potem znowu prawidłowo bije, a przy tym mam zawroty głowy. Co to moze byc? Czy to związane z zabiegiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być związane z zabiegiem. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Jeżeli nie jest dostępny w krótkim czasie to proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.