Czy 25 testów zrobionych w różnych odstępach przez 3 miesiące może kłamać?

Witam , czy 25 testow zrobionych w rożnych odstępach przez 3 miesiące , moze kłamać? Mam implant i zrobiłam tyle testow przes 3 miesiące . Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Żaden test nie ma 100% gwarancji jednak 25 testów dających ten sam wynik daje praktycznie pewność, że jest Pani lub nie w ciąży. Należy pamiętać, że żadna metoda antykoncepcji nie gwarantuje 100% skuteczności.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski