Czy badanie usg powinno wykazać zarodek?

Witam. Miałam dziś robione badanie usg potwierdzające ciążę (ostatnia miesiaczka byla 21 maja, czyli ok 7 tyg.temu). Ginekolog zauwazyl zagniezdzony pecherzyk komórkowy, jednak bez echa. W opisie określił to jako wczesna ciąża. Xzy po tym czasie nie powinno wewnątrz być już zarodka? Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Czasem zarodek jest widoczny dopiero ok 5-6 tygodnia ciąży, a skoro okres był 7 tygodni temu, Pani ciąża miała wtedy ok 4-5 tygodni.