Czy białe krosty na gardle to rak?

Witam otóż mam problem ze na tylnej ściance gardła wyskakują mi białe krosty Byłem z tym u laryngolog powiedziała że to infekcja i od tej wizyty minęły już 5 miesięcy .leki wciąż przyjmuje Dodam że za młodu miałem że wycięte migdałki Proszę o odpowiedź czy jest to rak??

Lek. Paweł Szadkowski

Zazwyczaj "białe krosty" oznaczają grudki limfatyczne, które mogą być obecne i widoczne przy infekcji. Nowotwór nie przyjmuje postaci małych białych krostek i w Pana wieku jest bardzo mało prawdopodobny.