Czy ból po lewej stronie szczęki może wynikać z węzłów chłonnych?

Witam trenuje MMA . Podczas sparingu zostałem podduszony pod szczęka dokładnie ból występuje po lewej strony szczęki czy mogły by to byc węzły chłonne ? Proszę o szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej doszło do uszkodzenia lub stłuczenia struktur w tej okolicy. Proszę koniecznie udac się do lek rodzinnego