Czy brak cukru w moczu u osoby w ciąży jest niepokojący?

Witam. Jestem w 7 miesiacu ciąży bardzo wystraszyły mnie wyniki z glukozy 75g glukoza naczczo 114mg po godzinie 203 mg a po dwóch 200mg. W moczu brak cukru oraz nie mam innych objawów jak napady głodu.

Brak cukru w moczu nie jest niepokojący. Natomiast BARDZO niepokojący jest cały wynik Pani krzywej cukrowej. Sprawa jest bardzo pilna - mam nadzieję, że już trafiła Pani do diabetologa.