Czy chimeryzm oznacza odrzucenie przeszczepu?

Witam, córka jest prawie 2 miesiące po przeszczepie szpiku. Miała chimeryzm 96 do 4 %, na chwilę obecną spadł na 87 % dawcy do 13 %, jej własnych. Choroba wyjściowa zespół SCID, Czy ten chimeryzm oznacza odrzucanie przeszczepu? Dodam że ma objawy skórne choroby poprzeszczepowej

Lek. Tomasz Budlewski

bez zapoznania się z dokumentacją medyczną ciężko się wypowiedzieć . proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie aby ustalić dalsze postępowanie.