Czy chlor nie uszkodzi odrastających włosów?

Mam 22 lata. Od jakiegoś czasu choruję na łysienie plackowate. Ostatnio na łysych miejscach pojawił się bardzo delikatny meszek włosowy. Stąd moje pytanie - chciałabym chodzić na basen, ale nie wiem, czy chlor nie uszkodzi tych delikatnych, odrastających włosów?

22 LAT ponad rok temu

Proponuję wstrzymać się od kąpieli w wodzie chlorowanej, ewentualnie poszukać basenu z wodą ozonowaną. Jeśli udało się uzyskać niewielki odrost to radziłabym poczekać aż włoski się wzmocnią. Tym bardziej, że na tym etapie łatwo jest je utracić.