Czy coś grozi mojemu dziecku?

Badanie diagnostyczne USG w 37tyg ciąży potwierdziło, że noworodek ułożony jest w pozycji podłużnej pośladkowej. Wymiary BPD 8.52 sugerują 34y tydzien 2dni, AC 26.17 równe są 30emu tygodniowi 2 dni, natomiast FL wynosi 6.27 co oznacza 32gi tydzien 3 dni. Z wymiarów obliczono wagę równą 1888g. Dlaczego te wyniki są tak rozbierzne i zróżnicowane...czemu na wczesniejszych wizytach twierdzono że to już 37 tydzień. Czy coś grozi dziecku? Czy nie jest ono szczególnie małe? Jak tak to dlaczego i czego się obawiać...

jednak jeżeli chodzi o położenie płodu to już się nie zmieni do porodu, więc albo będzie Pani rodzić SN pośladkowo - albo zdecyduje się Pani na CC