Czy duszności po poronieniu to nerwica?

Witam Prosze o porade 3 dni temu mialam poronienie przeszlam to dosc ciezko naturalna metoda byla to ciaza 11 tygodni w dniu dzisiejszym cokolwiek zjem moj zoladek sie kurczy I mam problem ze zlapaniem powietrza jak by moj holds pokarmowy mnie zaciskalZa do momentu kiedy wypije rumianek puszcza czy to moze nerwica sie odzywa? Pozdrawiam

Utrata dziecka jest wydarzeniem niezwykle traumatycznym - bardzo prawdopodobne, że pojawiły się u Pani dolegliwości natury psychologicznej. Minęło niewiele czasu od poronienia, więc trudno na ten moment cokolwiek zdiagnozować. Proszę uważnie siebie obserwować i jeśli objawy będą utrzymywały się lub nasilały - koniecznie zasięgnąć porady psychologa.