Czy iść na konsultację odnośnie znamienia barwnikowego?

Witam, zastanawiam się czy iść na konsultację odnośnie znamienia barwnikowego. Do tej pory pieprzyk był płaski i ciemny, prawie czarny. Ok 2 tygodnie temu zdrapałam z niego strupa myśląc że po prostu się drasnęłam, jednak obecnie zbladł on do jasnego brązu, a na środku jest czarny. W dotyku można wyraźnie wyczuć grudkę. Patrząc z boku widoczne jest płaskie wzniesienie ponad poziom skóry na ok. 0,5-1 mm.

Witam , proponuję zgłosić się na badanie dermatoskopowe całego ciała do lekarza we Wrocławiu , który specjalizuje się w dermatoskopii i jest chirurgiem onkologiem! z.żurawski