Czy istnieje badanie, dzięki któremu mogłabym dowiedzieć się, czy mam szansę zajść w ciążę?

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć czy jest takie badanie dzięki któremu mogłabym dowiedzieć się czy mam szansę na zajście w ciążę. Mam niedoczynność tarczycy z początkowym wynikiem tsh 178, leczę się hormonalnie. Nie próbowałam jeszcze zajść w ciążę, nie jestem jeszcze na to gotowa ale chciałabym mieć pewność czy mogę mieć dziecko czy szanse są marne. Jakiego typu jest to badanie? Mam 33 lata. Pozdrawiam

Nie ma takich badań przed sprawdzeniem fizycznym czy zajdzie pani w ciążę do roku przy współżyciu bez zabezpieczenia. Chyba, że na podstawie wywiadu lekarz oceni, że będą problemy. Polecam wizytę u ginekologa