Czy mogłam zajść w ciążę po stosunku z pękniętą prezerwatywą?

Witam!
Mam regularne cykle, które trwają 31 dni. Ostatnio miesiączka zaczęła mi się 18 listopada. Współżyłam z moim chłopakiem 28 listopada niestety pękła nam prezerwatywa i doszło do pełnego stosunku.

Czy mogę być w ciąży?
Proszę o szybką odpowiedź, strasznie się denerwuje. Nie jestem jeszcze gotowa na dziecko. Jakie są szanse, że nie zajdę w ciążę?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest spore. Statystycznie jeśli jesteście obydwoje zdrowi prawdopodobieństwo po niezabezpieczonym stosunku w trakcie dni płodnych oceniane jest na ok 60%. Jeśli miesiączka nie wystąpi w oczekiwanym terminie proszę zrobić test ciążowy.

Z poważaniem