Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas pettingu?

Witam,
mam taki problem. Nigdy nie współżyłam z mężczyzną. Mam chłopaka od 1,5 roku, ale nie posuwamy się dalej niż do pewnego stopnia - ja zawsze jestem w bieliźnie on też, gdy tylko czuje, że ma nastąpić wytrysk, odsuwa się. Raz nam się zdarzyło, że ja byłam bez bielizny, a on w bokserkach, nie nastąpił wytrysk, ale pojawiła się wydzielina go poprzedzająca ( nie był we mnie tzn. nie przebił błony dziewiczej).
Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Okres mi się spóźniał tydzień, zrobiłam test - negatywny, w końcu dostałam okres, ale nie taki obfity jak zawsze. Wydaje mi się jednak, że trochę przytyłam. Ogólnie czuję się dobrze, nie mam żadnych innych objawów, bóle piersi ustąpiły w 2 dniu okresu.
Będę wdzięczna za wszystkie informacje!! Nie wiem czy mam powtórzyć test, iść do lekarza, czy po prostu się uspokoić?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Dzień dobry,

Proszę się nie niepokoić, sytuacja, którą Pani opisała nie mogła doprowadzić do zajścia w ciążę.

Pozdrawiam!