Czy istnieje podejrzenie, że to krwawienie poimplantacyjne?

Witam,
mam nieregularne cykle. Ostatni okres miałam 14 września. Od ponad tygodnia odczuwałam objawy zbliżającego się okresu, ale tydzień temu doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia (ale bez wytrysku - dosłownie dwukrotnie penis znalazł się w pochwie).
Po tym zbliżeniu nadal czułam objawy zbliżającego się okresu, a wczoraj pojawiła się brązowa wydzielina ze skrzepami (dodam, że czasami tak właśnie wyglądał u mnie okres).
Czy istnieje podejrzenie, że to krwawienie poimplantacyjne, czy to ten zbliżający się okres? Czy jeśli zrobię teraz test, to będzie on wiarygodny?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Producenci testów ciążowych podają, że są one w stanie wykryć ciążę w 7-10 dni po zapłodnieniu. Jednak test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Radzę wykonać test ciążowy za 3-4 dni.
Plamienie, o którym Pani pisze może być rozpoczynającą się miesiączką, ale może też być związane z implantacją (chociaż jest to bardzo mało prawdopodobne, ponieważ nie doszło do kontaktu spermy z Pani drogami rodnymi).

Pozdrawiam