Prawdopodobieństwo ciąży pomimo wystąpienia okresu i negatywnego testu ciążowego

Czy mogę byc w ciazy 19 lipca zaczęła mi się miesiączka, niestety nie zapisałam jak długo trwała, zazwyczaj u mnie bywa 3-4 dni. 27 lipca mój partner wszedł we mnie bez zabezpieczenia, trwało to dosłownie 2 minuty, dodam że nie doszło do wytrysku. Trzy tygodnie po zbliżeniu czyli 14 sierpnia pojawił się okres trwał 3 dni. Przed kolejną spodziewaną miesiączką wykonałam test ciążowy niestety nie z porannego moczu, który wyszedł negatywnie. 14 sierpnia pojawiła się miesiączka także trwala 3-4 dni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jest niskie. Jeśli chce Pani w pełni wykluczyć ciążę, sugeruję ponowne wykonanie testu ciążowego.