Czy jednodniowe krwawienie może być spowodowane stresem?

Witam dziś rano myślałam że dostałam okres, ale w późniejszej fazie dnia okazało się że to chyba nie okres bo nic nie leciało. Czy takie jednorazowe krwawienie może być spowodowane stresem który w ostatnim czasie przeżywam? Aczy to może być jakiś objaw ciąży? Bo uprawiałan z chłopakiem petting nie doszło do bezpośredniego kontaktu genitalia o genitalia tylko to była taka wzajemna masturbacja. Dodam że nie nie doszło do wytrysku dla okolicach pochwy ale nam lekki strach że to coś z ciąża.

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej sytuacji najpewniej nie ma powodu do niepokoju o ciążę. Jeśli krwawienie wystąpiło w czasie spodziewanej miesiączki, może było to po prostu skąpe krwawienie.