Petting w bieliźnie w 7 dniu cyklu a ryzyko ciąży

Witam, nie wiedzialem, gdzie moge skierowac swoje pytanie, a mianowicie. Uprawialismy z dziewczyna petting w bieliznie, byl to 7 dzien jej cyklu, nie doszlo do wytrysku lecz majtki byly troche wilgotne, mam pytanie czy w taki sposob moglo dojsc do zaplodnienia? Termin spodziewanej miesiaczki juz minal, czy moze byc to spowodawane stresem, wywolanym obawami przed niechciana ciaza? Dodam, ze sluz z pochwy jest bialy i gesty w bardzo malych ilosciach.

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo ciąży pojawia się wtedy, kiedy świeża sperma znajduje się bezpośrednio w pochwie lub jej okolicach. W innym przypadku - jest niemal niemożliwa. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby partnerka wykonała test ciążowy. Jeśli planują Państwo dalsze kontakty, polecam również wybór odpowiedniej antykoncepcji.

Pozdrawiam!