Jednodniowe krwawienie i stosowanie tabletek antykoncepcyjnych oraz stres

Biorę tabletki antykoncepcyjne. Wczoraj był dzień, w którym powinnam dostać miesiączki. A niestety, było to tylko jednorazowe krwawienie, które po chwili ustało. Z chłopakiem kochałam się jakieś dwa tygodnie temu, tylko przez chwilę i nawet nie doszedł, tzn nie skończył we mnie ( jeszcze nigdy). Dodam , że ostatnio przechodzę przez ogromne stresy związane z egzaminem na prawo jazdy. Tabletki biorę drugi miesiąc. Co może być powodem moich zaburzeń? czy to może być ciąża?

jeśli Pani bierze tabletki reg to prawdopodobieństwo ciąży jest niewielkie, krwawienie było i taka właśnie mogła być miesiączka, należy po 7 dnich przerwy zacząć stosować następne opakowanie w razie ew wątpliwości można zrobić test ciążowy ale wg mnie nie jest Pani w ciąży na 99,9%-pozdrawiam