Czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo zapłodnienia?

Witam mam pytanie czy jeśli dostałam okres 10.10.2018 do 14.10.2018r, mięsiączka trwa przeważnie 4-5 dni cykle mam co 28 dni .stosunek uprawialiśmy 19.10.2018 moj partner mówił ze mialam podczas stosunku biały śluz podobny do spermy co to jest jak jest szansa ciązy

Lek. Michał Lenard

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, nie można określić jak duże. Sugeruję w dniu spodziewanej miesiączki wykonać domowy test ciążowy, a w przypadku dodatniego wyniku dodatkowo badanie bHCG z krwi, które ustali na pewno, czy jest Pani w ciąży. Pozdrawiam!