Czy jest jeszcze szansa na pojawienie się zarodka u 29-latki?

Witam. W 5t3d byłam u ginekologa ginekolog widziała 2 pęcherzyki ciążowe. Po 2 tygodniach czyli w 7 tygodniu ciąży okazuje się że jest jeden pęcherzyk w dodatku pusty . Lekarz wyznaczył kolejną wizytę za 2 tygodnie. Jest jeszcze nadzieja że pojawi się zarodek? Lekarz karze czekać niechce nic mówić.
KOBIETA, 29 LAT 2 miesiące temu

Witaminy w ciąży

Dzień dobry,

Bardzo dobra decyzja lekarza. Warto poczekać dwa tygodnie,żeby sprawdzić czy sytuacja się zmieniła.

Na takim etapie (7tyg ciąży ) można jeszcze podejrzewać,że ciąża jest młodsza. Może miała Pani nieregularne cykle,lub doszło do przysuniecia terminu owulacji lub inny był dzień zapłodnienia niż ten,który ma Pani "w głowie ".

Powodzenia

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska