Czy jest możliwe łączenie Sulpirydu z Dostinexem?

Witam.Czy jest możliwe łączenie sulpirydu 50 2x1 (wysoka prolaktyna 90) z dostinexem i czy to nie będzie miało wpływu na działanie sulpirydu.

Witam.
Pomiędzy tymi lekami zachodzi poważna interakcja.
Sulpiryd osłabia działanie kabergoliny (Dostinexu) i istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia poważnej lub nawet zagrażającej życiu interakcji.
Nie zaleca się łączenia tych leków ze sobą, o ile korzyści nie przewyższają ryzyka lub nie ma możliwości zastosowania innych leków.

Pozdrawiam.
wizytylekarskie.org