Czy jest możliwość ciąży 10 miesięcy po cesarskim cięciu?

Witam jestem 10 miesięcy po CC 9 maja zaczęły mi się dni płodne a 13 miałam owolucje i podczas tych dni były stosunku bez zabezpieczenia i wszystko zostało u mnie od kilku dni mam klucie jajników klucie w pochwie polesnoac piersi czy jest możliwość ze doszlo do zapłodnienia w miedzy czasie zaczelam przyjmować kwas foliowy po tabletce dziennie

Lek. Tomasz Budlewski

Jest możliwość aczkolwiek przy tak krótkim okresie czasu po cc konieczna jest pilna wizyta u ginekologa i ocena bluzy po poprzedniej operacji