Czy jest możliwość wykonania korekty, gdy się ma katar?

Dzień dobry , w czwartek (12.10.17r) mam mieć wykonana karetkę uszu , a od 3 dni walczę z katarem , dZisiaj dostałam nowe tabletki i wodę żeby szybko oczyścić nos i zatoki ale boję się że nie starczy mi czasu , czy jest możliwość wykonania korekty gdy się ma katar ? Albo jak się go szybko pozbyć ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Witam , nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości , decyzję o możliwości operowania podejmie operator w dniu zabiegu!!! z.żurawski