Czy jest możliwość zajścia w ciążę w 5 dniu cyklu?

Witam czy jest mozliwosc zajscia w ciaze po stosunku w 5dniu cyklu? (Ostatni dzien miesiaczki)Cykle trwaja 28-32dni a owulacja wystapila miedzy 15-18 dniem cyklu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Praktycznie mówiąc nie ma takiej szansy, jednak teoretycznie istnieje możliwość zapłodnienia gdyż każdy cyklu może przebiegać nieco inaczej niż poprzedni.