Czy jest możliwość, ze dostanę ataku padaczki, jeżeli wybiorę się na seans filmowy po moim wypadku?

Witam około 5 lat temu miałam wypadek w skutek którego usunięto mi guza podtwardowkowego, któremu towarzyszyło wstrząśnienie mózgu i złamana czaszka w 2 miejscach. Wszystko przebiegło dobrze bez większych powikłań. Szpital po operacji opuściłam po tygodniu bez żadnych bólów. Lekarz na wizycie powiedział mi ze może wystąpić u mnie epilepsja. Na tamta chwile miałam zakazane wyjścia do kina i rożnego typu atrakcje.Od czasu zdarzenia nie nastąpiło nic złego.Czy jest możliwość, ze dostanę napadu jeżeli wybiorę się na seans? Jestem bardzo przewrażliwiona osoba.

Witam!
Nic nie powinno się wydarzyć! Aby sprawdzić ewentualne obniżenie progu pobudliwości drgawkowej należy wykonać badanie EEG ze standardowymi próbami prowokacyjnymi (hiperwentylacja i fotostymulacja).
Powodzenia
W. Łuczkowski