Czy konieczne jest zbadanie oka u dziecka?

Witam. Moje 4 letnie Dziecko prawdopodobnie dziś dostało w oko gałązka. Od tego momentu bardzo go boli zucal się z bólu tarl płakał bardzo, otworzy to oko tylko trochę dalej nie da rady bo bardzo go boli nie pokaże oka a nawet jeśli to na siłę i nic nie zauważyłam wbitego. Co to może być proszę o pomoc i do jakiego lekarza się udać skoro jutro sobota do okulisty na SOR?

witam wymagana jest konsultacja okulistyczna, może udać się Pani z dzieckiem na SOR pediatryczny