Czy lek Trazadone można zwyczajnie odstawić?

Moja córka mieszka w USA.Duży stres teraz doszła tak daleko i xepresja nerwica od 2 mcy bierze lek Celexa zaczynała od 5 mg do 20 ale żle się czuje i zaczęła manipulowac raz zwiększała raz nie teraz po konsultacji z lekarzem bierze 15 mg i dalej jest pobudzona po południu i trudno jej zasnąć bierze 50 mg Trazadone na noc.Ja ona też jestem przeraźona czy ten lek można tak od razu przerwać?ponoć nie!czy jakiś inny lek który nie uzależnia lekarz w USA twierdzi że 4 tyg to musi brać błagam jak jej pomóc ?Proszę o pomoc

1. Nie wiem co to za lek Celexa. W Polsce pod taką nazwa nie znam żadnego leku. Prawdopodobnie jest to nazwa firmowa, handlowa a nie nazwa czynnej substancji.
2. Nie wiem jaki lek ma córka odstawić? Tazodon jest lekiem stosowanym w zaburzeniach nastroju i zaburzeniach snu. 50 mg to nie duża dawka. I rzeczywiście nieraz trzeba czekać na efekty kilkanaście dni, kilka tygodni.
3. Skoro stan córki, jak rozumiem, można łączyć z przyczynami społeczno-psychologicznymi może warto rozpocząć psychoterapię? Zwykle łączenie tych dwóch sposobów leczenia (farmakoterapia+psychoterapia) daje lepsze efekty niż jeden sposób.
4. Czy córka gotowa jest na leczenie on-line? To jest rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą zgłaszać się na psychoterapię osobiście.
Pozdrawiam