Czy ludzie się zmieniają?

Byłam z chłopakiem rok i 4 miesiące po czym sie rozstaliśmy. Teraz po 1,5 roku spotkaliśmy się i widzę że zrozumiał swoje błędy oraz się zmienił. Podoba mi się to i chciałabym zaryzykować i z nim być. Moja mama natomiast mówi że ludzie sie nie zmieniają i że mam na niego uważać. Przyjaciele mnie wspierają. Nie wiem co mam robić. Czy ludzie się zmieniają? Czy warto dawać mu drugą szanse? I co z mamą jak byśmy do siebie wrócili? Czy się kiedyś do niego przekona?

Witam
Aby rozwiązać swoje egzystencjalne problemy i dylematy proponuję zgłosić się do doświadczonego terapeuty, który pomoże przyjrzeć się swoim lękom, wyborom oraz przekonaniom, co pomoże podjąć decyzję w zgodzie ze sobą.
Pozdrawiam
Anna Szyda