Czy mam się martwić tym nieregularnym okresem?

Witam moje miesiączki wypadają co 26,28 31 dni nie są zawsze regularne. Przeważnie dwa dni wcześniej lub później czy powinnam się tym obawiać? Ostatnio cytologie robiłam w październiku zeszłego roku i wyszła prawidłowa. Fakt ostatnio w pracy miałam trochę stresu, powinnam się umówić na wizytę u lakarza?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli będą się zdażać większe nieregularności [odstępstwa powyżej 7 dni od 28] to proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam.