Czy mogę być w ciąży, jeśli test wyszedł negatywny?

Był to 14 grudzień kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, gdy dochodził do wytrysku wyciągnął penisa i spuścił się na zewnątrz, ale chwile potem jakieś minuta albo dwie ponownie włożył penisa do pochwy ale wycierajac go najpierw.Miesiączke powinna dostac 23 grudnia ale do dziś nie dostałam, robiłam test 28 grudnia ale wyszedł negatywny. Czy mogę być w ciąży, jak test wyszedł negatywny??

Lek. Tomasz Budlewski

Testy ciążowe niestety nie jest w 100% skutecznych. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.