Czy mogę jeszcze raz rozpocząć kurację tabletkami Novophane?

Dzien dobry. Mam pytanie. W grudniu zostaly mi przepisane tabletki Novophane na wypadanie wlosow. Zotosowalam je miesiac, po czym mi sie skonczyly i juz nie biore ich przez 3 tygodnie, a teraz doczytałam, ze trzeba je brac minimum 2 MSC. Czy mam teraz odczekać jakis czas i znowu zaczac kuracje Czy teraz juz moge?? I ile czasu mam je stosowac?

Witam, może Pani wrócić do kuracji. Stosować proszę według zaleceń dermatologa. Serdecznie pozdrawiam