Czy mogę nosić pas brzuszny?

kiedy po operacji cholecystektomii mogę zacząć nosić pas brzuszny. operacje miałam w poniedziałek tydzień temu a już wczoraj zdjęte szwy. czy to oznacza że mogę nosić wyżej wspomniany pas?

Tak, oczywiście można już nosić pas. Wystarczającym jest, aby pas nosić do 3 miesięcy po zabiegu cholecystektomii metodą klasyczną, a do miesiąca po cholecystektomii metodą laparoskopową.