Czy mogę odstawić Zolafren?

Od dwóch miesięcy biorę lek mirtor w dawce 30 mg na noc, convival chrono w dawce 500 mg na noc włącznie z zolafrenem 5 mg na noc. Zolafren został mi przepisany w celu zmniejszenia napięcia i niepokoju. Zauważyłem, że przy ograniczeniu kofeiny do minimum niepokój i napięcie całe szczęście prawie minęły. Mam pytanie, czy mogę odstawić zolafren, ponieważ jestem po nim "spowolniony" i mam problemy z koncentracją.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Każde odstawienie leków należy najpierw skonsultować z lekarzem psychiatrą. Pozdrawiam.