Czy mogę przerwać stosowanie przyjmowanego leku?

Dzień dobry. Od listopada przyjmuję lek Pramolan (50mg dwa razy dziennie). Kilka dni temu udałam się do innego psychiatry ze względu braku działania leku. Przypisano mi Escitalopram Actavis 10mg oraz doraźnie Afobam i Tranxene przy napadach paniki. Lekarz wytłumaczył jak stosować te leki lecz nie zostało mi objaśnione jak przejść z Pramolanu na Escitalopram. Aktualnie od tygodnia zażywam Pramolan raz dziennie. Czy mogę przerwać stosowanie przyjmowanego leku i zrobić kilka dni przerwy, aby zacząć leczenie nowym? Byłam w poradni na NFZ i nie mam bezpośredniego kontaktu do lekarza.

Może Pani np. przez kilka dni brać escitalopram rano, a Pramolan 50 mg na wieczór, następnie Pramolan odstawić.