Czy mogę w taki sposób przyjąć ten lek?

Witam. Lekarz rodzinny przepisał mi doraźnie Alprazolam 1mg , ponieważ zmarł mi dziadek i sie troszke załamałem płacze często długo nie moge spać bo jakieś lęki . Miałem zacząć brać od poł tabletki a jeśli nie bedzie efektu to całą tylko doraźnie przed snem i rano jeśli jest taka potrzeba tylko problem w tym ,że mnie nawet cała tabletka nie pomaga wogóle nie czuje praktycznie różnicy. Moje pytanie czy moge wziasc dwie tabletki czy jak czy nie zamuli mnie po tym zabardzo bo też nie o to chodzi troche sie boje na własną ręke ale po 1 tabletce nie ma wogóle efektu.Z góry dziekuje i prosze o rady.

Jeśli nie mamy takiej osoby warto zwrócić się do psychoterapeuty(tki). To znacznie lepsze niż leki.

Pozdrawiam