Czy mogę wypić piwo biorąc ten lek?

Witam czy moge wypić piwo Biorąc atarax 10 mg 3 razy dziennie ? Pytam z czystej ciekawości

Witam! Nie należy uzupełniać działania leków "psychotropowych" przyjmowaniem alkoholu, który, jak wiemy, także "operuje" w rejonie centralnego układu nerwowego. To jest nasze życie i zdrowie. Z któregoś środka należy zrezygnować! Powodzenia i rozsądku W. Łuczkowski.