Czy mogło dojść do zatrzymania okresu?

Dzień dobry, Moje pytanie dotyczy przyczyn zatrzymania okresu. Ostatni okres dostałam 14.06, obecnie juz jest 48 dzień cyklu. Test ciążowy wyszedł negatywny, z mężem nie mielismy żadnej "ryzykowanej" sytuacji. Cykle mam nieregularne (9 miesięcy temu odstawiłam tabletki antykoncyjne). Do tego mam niedoczynność tarczycy, przyjmuję Euthyrox 50 oraz Oroes (leki antydepresyjne), zdarza się że na noc biorę Hydroksyzynę. Do tego tez dochodzi wyprowadzka za granicę, nowa praca. Obecnie nie mam możliwości aby iść do ginekologa, a w Polsce będę dopiero we wrześniu. Pytanie więc moje brzmi- czy powyższe może przyczynić się do takiego długiego cyklu oraz czy może przez to dojść do zatrzymania okresu i konieczności wywołania? Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazana jest wizyta u ginekologa - specjalisty endokrynologii ginekologicznej.