Czy Euthyrox mógł opóźnić miesiączkę?

Lecze sie na tarczyce. Mam guza na prawym placie tarczycy. Biore euthyrox 75. Moje tsh dwa tygodnie temu 0,547. Obecnie mam 32 dzien cyklu. Od ponad tygodnia mam obrzmiale piersi i bole w podbrzuszu jakbym miala dostac okres. Cykle mam 29-32 dniowe. Czy to ciaza czy euthyrox mogl opoznic miesiaczke?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykluczenie ciąży. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do lekarza ginekologa. Nie sądzę, aby euthyrox mógł opóźnić miesiączkę, prędzej stres, infekcja itp.