Czy moje objawy wskazują na nerwoból?
Czy to nerwoból? Witam od jakiegoś czasu odczuwam chwilowe bóle z lewej strony klatki piersiowej trwające sekunde może dwie nie są bardzo mocne. Miałem kilka razy robione EKG 2 razy echo serca i dwa razy badanie holter EKG 24h oraz EKG wysiłkowe wszystko było w porządku. Również prześwietlenie klatki piersiowej i tomografia płuc nic nie wykazały wszystkie badania krwi równierz były w porządku.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT 6 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
skoro badania nie wykazują żadnych nieprawidłowości, to bardzo możliwe, iż dolegliwości bólowe w obrębie klatki piersiowej występują na tle nerwowym. Nerwobóle zazwyczaj pojawiają się nagle i mogą być bardzo silne. Mają charakter napadowy i mogą występować z różną częstotliwością.
Warto by było skonsultować się w tej sprawie z psychologiem bądź psychoterapeutą. Rozmowa ze specjalistami pokaże Panu możliwe rozwiązanie.
O przyczynach, objawach i rodzajach nerwobóli pisaliśmy w tekście znajdującym się poniżej:
https://portal.abczdrowie.pl/nerwobole.
Pytania z tej tematyki umieszczamy tutaj:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jak-wyleczyc-nerwobole,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-bol-w-klatce-piersiowej-moze-byc-nerwobolem,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-od-dwoch-dni-odczuwam-klucie-w-klatce-piersiowej-po-lewej-stronie.