Czy mona uzyskać zapis eeg głowy po trzech miesiącach?

Dzień dobry .Proszę mi odpisać cz można uzyskać zapis z EEG głowy po trzech miesiącach i czy ten zapis jest na płytce .Czy jest możliwość wydruku go z dokładnym opisem i czy szpital może wydać taki druk czy wykres to jest czy takie dane są zapisane gdzieś aby ktoś inny mógł ocenić? .Bardzo dziękuję za odpowiedź.

EEG jest w formie papierowego wydruku, wynik otrzymuje się w miejscu wykonywania badania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.